MATEŘSKÁ ŠKOLA Šatov okres Znojmo, příspěvková organizace

+420 705 920 682

ms.satov@seznam.cz

Po - Pá: 6:00 - 15:30 hodin

PROBÍHAJÍCÍ PROJEKTY V MŠ ŠATOV:

OP JAKProjekt MŠ ŠATOV 002

Naše škola realizuje projekt z názvem MŠ ŠATOV 002 (188.62 kB), registrační číslo CZ.02.02.XX/00/22_002/0004800, dotace z operačního programu Jan Amos Komenský – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

RWE Aktivně s námi 2023

Projekt "Ze semínka strom"

Vybudování vyvýšených záhonů na zahradě mateřské školy. Výchova a vzdělávání dětí v souladu s životním prostředí. Vedení dětí k lásce k přírodě, ke svému zdraví (pěstování bylin, zeleniny, ovoce). Zároveň rozvoj v oblasti samostatnosti dětí a péči o okolní svět.

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA

Projekt Se sokolem do života se zaměřuje na rozvoj pohybové gramotnosti, který patří mezi základní pilíře stejně jako rozvoj řeči, myšlení či poznání. V projektu Se sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky se děti učí vnímat pohyb jako přirozenou součást svého života, a to díky kladné motivaci. Při všech aktivitách je provází postavičky zvířátek.

DIGITALIZUJEME ŠKOLU

Realizace investice Národního plánu obnovy: pořízení digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti. Financováno Evropskou unií.

Digitalizujeme školu Typ: PDF dokument, Velikost: 303.23 kB

UKONČENÉ PROJEKTY V MŠ ŠATOV

RWE Aktivně s námi 2022

Projekt „Polytechnická výchova v MŠ Šatov“

Vybudování pracovního místa pro polytechnickou výchovu na zahradě Mateřské školy Šatov. Pracovní ponk se zastřešením v podobě pergoly slouží dětem k rozvojovým aktivitám v oblasti polytechniky (kreativita, jemná motorika, práce s různými druhy materiálu, pracovní činnost dle návodu, postup od jednoduššího ke složitějšímu, učení samostatnosti a bezpečnosti při práci s pracovním nářadím).

Projekt MŠ ŠATOV 80

Naše škola realizovala projekt z názvem MŠ ŠATOV 80, registrační číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0022202, podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ III.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií. Z finančních prostředků byly hrazeny tyto aktivity:

• Projektové dny mimo MŠ
  • Personální posílení týmu o školního asistenta

Projekt MŠ ŠATOV 63

Naše škola realizovala projekt z názvem MŠ ŠATOV 63  podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ II.

• personální posílení týmu o školního asistenta
  • projektový den v/mimo školu
  • profesní růst pedagogů pomocí vzdělávání a sebevzdělávání v kurzech zaměřených na čtenářskou a matematickou pregramotnost, inkluzi a polytechnické vzdělávání

Projekt MŠ Šatov 63

Projekt KDO TANCUJE NEZLOBÍ

Pohybová a rytmická průprava dětí.